KAIP PIRKTI?

 • KAIP PIRKTI. PREKIŲ UŽSAKYMAS IR APMOKĖJIMAS

  El. parduotuvėje EMONELA Pirkėjas gali pirkti prekes visą parą, 7 dienas per savaitę. Prekių kainos nurodytos eurais.
  Pirkėjas pasirinktas prekės įkelia į krepšelį ir patvirtindamas, kad užsakymo sudėtis yra galutinė, spaudžia užsakymo mygtuką, pasirenka siuntimo būdą ir apmokėjimo sąlygas. Kai užsakymas bus priimtas, duomenys mokėjimui ir Pardavėjo sąskaitos numeris bus išsiųsti Pirkėjo nurodytu elektroniniu paštu.
  Pardavėjas prekių užsakymus ruošia ir siunčia Pirkėjui darbo dienomis ir tik esant išankstiniam mokėjimui.
  Pirkėjo prašome už prekes sumokėti nedelsiant vienu iš šių būdų: atsiskaityti internetine bankininkyste arba banko pavedimu. Tik po to, kai pardavėjas EMONELA gauna apmokėjimą už prekes, pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas ir formuojama prekių siunta.
  Pasirinkus bankinio pavedimo būdą, mokėimo pavedimo laukelyje MOKĖJIMO PASKIRTIS  turi būti įrašytas  Jūsų užsakymo numeris, nurodytas atsiųstame užsakymo patvirtinime.

  MOKĖJIMO INFORMACIJA

  Gavėjo pavadinimas: MB EMONELA

  Banko sąskaita: LT417300010154933538
  Banko pavadinimas: SWED bankas
  Banko kodas: 73000
  *** Pirkėjo užsakymas pradedamas ruošti išsiuntimui, tik tuomet, kai Pardavėjas EMONELA mato išankstiniu mokėjimu pervestus pinigus Pardavėjo banko sąskaitoje.

 • DIDELI DYDŽIAI- pėdkelnės

  Didelių dydžių pėdkelnės už gerą kainą! Ieškote didelių ar didesnių dydžių pėdkelnių bei apatinio trikotažo? Maloniai kviečiame apsilankyti www.emonela.lt - čia didelių ir didesnių dydžių pėdkelnės DANA už gerą kainą! Taip pat rasite maudymosi kostiumėlių, kelnaičių, liemenėlių, chalatų,  pižamų, naktinių, didelių rankšluosčių, palaidinių, kelnių, tamprių-leggins, puikių megztų vienetinių gaminių - liemenių, kojinių, pirštinių, riešinių, šalikų, kepurių, bus galima prisiderinti  papuošalus ar šalikėlį, skarą, skraistę ar pasirinkti mielų smulkmentų namų patogumui ir jaukumui. Prekės skirtos moterims ir vyrms.  Dažnai skelbiamas nuolaidos kodas, akcija, mažesnė kaina, išparduodamos prekės pigiau.  Pasirinkta prekė puikiai gali tapti gera dovana už nedidelę kainą. Užsakymai siunčiami paštomatais ir paštu. Užsakymai nuo 42 Eur vertės - siunčiami nemokamai.