KAIP PIRKTI?

 • KAIP PIRKTI - PREKIŲ UŽSAKYMAS IR APMOKĖJIMAS

  El. parduotuvėje EMONELA Pirkėjas gali pirkti visą parą, 7 dienas per savaitę. Prekių kainos nurodytos eurais.
  Pirkėjas pasirinktas prekės įkelia į krepšelį ir patvirtindamas, kad užsakymo sudėtis yra galutinė, spaudžia užsakymo mygtuką, pasirenka siuntimo būdą ir apmokėjimo sąlygas. Kai užsakymas bus priimtas, duomenys mokėjimui ir Pardavėjo sąskaitos numeris bus išsiųsti Pirkėjo nurodytu elektroniniu paštu.
  Pardavėjas prekių užsakymus ruošia ir siunčia Pirkėjui darbo dienomis ir tik esant išankstiniam mokėjimui.
  Pirkėjo prašome už prekes sumokėti nedelsiant vienu iš šių būdų: atsiskaityti internetine bankininkyste arba banko pavedimu. Tik po to, kai pardavėjas EMONELA gauna apmokėjimą už prekes, pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas ir formuojama prekių siunta.
  Atlikdami mokėjimą, BŪTINAI įrašykite, pasitikrinkite ar mokėimo pavedimo laukelyje MOKĖJIMO PASKIRTIS įrašytas Jūsų užsakymo numeris, nurodytas atsiųstame užsakymo patvirtinime.

  MOKĖJIMO INFORMACIJA

  Gavėjo pavadinimas: MB EMONELA

  Banko sąskaita: LT417300010154933538
  Banko pavadinimas: SWED bankas
  Banko kodas: 73000
  *** Pirkėjo užsakymas pradedamas ruošti išsiuntimui, tik tuomet, kai Pardavėjas EMONELA mato išankstiniu mokėjimu pervestus pinigus Pardavėjo banko sąskaitoje.

  *** Pirkėjui, pasirinkusiam prekę su žyma UŽSAKOMA apie pristatymo terminus ir sąlygas pranešama kiekvienu atveju atskirai. Abi šalys suderina užsakomus kiekius ir pardavėjas informuoja Pirkėją apie numatomą prekių pristatymo terminą. Pirkejas alikeka UŽSAKOMOS prekės rezervaciją  ir sulaukęs Pardavėjo patvirtinimo, atlieka pavedimą pagal patektą sąskaitą. UŽSAKOMA prekė pristatoma per 14-20 dienų. Jeigu užsakymui įvykdyti reikalingas ilgesnis terminas, Pardavėjas apie tai informuoja Pirkėją el.paštu ar sms pranešimu.