Grąžinimas

 • PREKIŲ GRĄŽINIMAS arba KEITIMAS

  Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos. Detaliau prašome skaityti Bendrosiose pirkimo – pardavimo taisyklėse.

  Norėdamas grąžinti prekę(-es) Pirkėjas turi nedelsiant informuoti Pardavėją apie tokį pageidavimą, esančias faktines aplinkybes/ gautos prekės būklę,  el.paštu mb.emonela@gmail.com arba  info@emonela.lt.  *Pardavėjas EMONELA  susisieks, paaiškins, stebės ir bendraus su Jumis viso prekės grąžinimo proceso metu.

  Grąžinant svarbu nurodyti pirkimo sąskaitos  arba užsakymo Nr., Pirkėjo vardą,  grąžinamos prekės pavadinimą,  grąžinimo priežastis (netinkamas dydis, spalva, pažeista prekė, pakeista prekė ar pan.).  Jeigu prekė pažeista, svarbu pridėti patvirtinančias nuotraukas. Pardavėjas turi teisę paprašyti papildomų prekės nuotraukų, tiksliau ir aiškiau nurodančių prekės būklę.

  Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų: grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, turi būti Pirkėjo nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Prekę galima grąžinti per 14 dienų. Grąžinama prekė  turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo. Gąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą ir laisva forma aprašyti priežastis dėl ko prekė grąžinama. Priimtinas dokumentas -  išsamus paaiškinimas el.paštu - toks laiškas bus laikomas prekės grąžinimo pagrindu.
  Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jeigu Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

  Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas EMONELA įsipareigoja priimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis, prieš tai el.paštu susisiekęs su Pirkėju ir gavęs raštytinį Pirkėjo sutikimą tai daryti.  (Priimtina susirašinėjimo el.paštu forma). Tuomet, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama tik už prekes sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą. 

  Pinigų grąžinimas. Pinigai už grąžinamą prekę pervedami tik gavus ir įverinus grąžinamos prekės būklę. Persiuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas. Grąžinama suma lygi prekės kainai, be siuntimo išlaidų. Jeigu prekei buvo taikyta nuolaida ar akcija, grąžinama pirkimo metu sumokėta pinigų suma.  Pinigai per penkias darbo dienas grąžinami į tą pačia Pirkėjo sąskaitą, iš kurios buvo apmokėtas užsakymas, jeigu pranešime apie grąžinamą prekę Pirkėjas nenurodė kitaip.

  GRĄŽINAMĄ PREKĘ SIŲSTI  paštomatais arba paštu pasirinktinai

  adresas paštomatui OMNIVA:       MB EMONELA, Juozapavičiaus pr. 81A,  Kaunas (PC ŠILAS),   tel. +370 606 50436

  adresas paštomatui DPD:              MB EMONELA, Juozapavičiaus pr. 84,    Kaunas (PC NORFA), tel. +370 606 50436 

  adresas paštomatui LP express:   MB EMONELA, Juozapavičiaus pr. 11,    Kaunas (PC RIMI),      tel. +370 606 50436

  adresas siuntimui PAŠTU:              MB EMONELA, Vinių g.7, LT-45275 Kaunas, el. +370 606 50436 

    

 • DIDELI DYDŽIAI- pėdkelnės

  Didelių dydžių pėdkelnės už gerą kainą! Ieškote didelių ar didesnių dydžių pėdkelnių bei apatinio trikotažo? Maloniai kviečiame apsilankyti www.emonela.lt - čia didelių ir didesnių dydžių pėdkelnės DANA už gerą kainą! Taip pat rasite maudymosi kostiumėlių, kelnaičių, liemenėlių, chalatų,  pižamų, naktinių, didelių rankšluosčių, palaidinių, kelnių, tamprių-leggins, puikių megztų vienetinių gaminių - liemenių, kojinių, pirštinių, riešinių, šalikų, kepurių, bus galima prisiderinti  papuošalus ar šalikėlį, skarą, skraistę ar pasirinkti mielų smulkmentų namų patogumui ir jaukumui. Prekės skirtos moterims ir vyrms.  Dažnai skelbiamas nuolaidos kodas, akcija, mažesnė kaina, išparduodamos prekės pigiau.  Pasirinkta prekė puikiai gali tapti gera dovana už nedidelę kainą. Užsakymai siunčiami paštomatais ir paštu. Užsakymai nuo 42 Eur vertės - siunčiami nemokamai.