Grąžinimas

 • PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS


  Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos. Detaliau prašome skaityti Bendrosiose pirkimo – pardavimo taisyklėse. Norėdamas grąžinti prekę(-es) Pirkėjas turi pranešti elektoniniu paštu arba užpildyti prekių gražinimo  dokumentą ir gali prekes grąžinti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, nedelsiant informuodamas Pardavėją apie tokį pageidavimą, esančias faktines aplinkybes ir gautos prekės būklę el.paštu info@emonela.lt, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis ir pridėdamas prekės nuotraukas. Pardavėjas turi teisę paprašyti papildomų prekės nuotraukų, tiksliau ir aiškiau nurodančių prekės būklę.


  Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų: grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, turi būti Pirkėjo nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Grąžinama prekė (per 14 dienų) turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, gąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.
  Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.


  Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas EMONELA įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis, prieš tai el.paštu susisiekęs su Pirkėju ir gavęs raštytinį Pirkėjo sutikimą tai daryti. Tuomet, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama tik už prekes sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą. Pardavėjas grąžina pinigus už gautas prekes į mokėtojo sąskaitą per penkias darbo dienas.


   

 • DIDELI DYDŽIAI- pėdkelnės

  Didelių dydžių pėdkelnės už gerą kainą! Ieškote didelių ar didesnių dydžių pėdkelnių bei apatinio trikotažo? Maloniai kviečiame apsilankyti www.emonela.lt - čia didelių ir didesnių dydžių pėdkelnės DANA už gerą kainą! Taip pat rasite maudymosi kostiumėlių, kelnaičių, liemenėlių, chalatų,  pižamų, naktinių, didelių rankšluosčių, palaidinių, kelnių, tamprių-leggins, puikių megztų vienetinių gaminių - liemenių, kojinių, pirštinių, riešinių, šalikų, kepurių, bus galima prisiderinti  papuošalus ar šalikėlį, skarą, skraistę ar pasirinkti mielų smulkmentų namų patogumui ir jaukumui. Prekės skirtos moterims ir vyrms.  Dažnai skelbiamas nuolaidos kodas, akcija, mažesnė kaina, išparduodamos prekės pigiau.  Pasirinkta prekė puikiai gali tapti gera dovana už nedidelę kainą. Užsakymai siunčiami paštomatais ir paštu. Užsakymai nuo 42 Eur vertės - siunčiami nemokamai.