Privatumo politika

 • Gerbiame Jūsų privatumą, todėl nerenkame jokių nereikalingų duomenų, kurie būtų skirti bet kam kitam išskyrus kokybiškam internetinės parduotuvės EMONELA paslaugų teikimui ir įsipareigojame sąžiningai bei teisėtai tvarkyti ir prižiūrėti Jūsų pateiktus duomenis.


  Rekomenduojame sukurti saugų slaptažodį, kurį naudosite prisijungimui prie EMONELA parduotuvės tinklapio. Jūs patys esate atsakingi už slaptažodžio konfidencialumą ir privalote neatskleisti ar nesidalinti juo su trečiaisiais asmenimis bei saugiai jį tvarkyti.

  JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ VALDYTOJAS

  Jūsų asmens duomenų valdytojas yra internetinė parduotuvė MB „Emonela“. Mūsų kontaktinius duomenis rasite: www.emonela.lt tinklapyje.

  KAIP RENKAMI IR NAUDOJAMI ASMENS DUOMENYS?

  EMONELA užsakymams įvykdyti reikalingi asmens duomenys.
  Jūsų asmens duomenis renkame, kai jūs patys juos mums pateikiate arba duodate sutikimą juos rinkti ir naudoti.

  Naudojame duomenis, kuriuos registruojantis ir perkant prekes pateikiate tiesiogiai: vardas ir pavardė; el. pašto adresas, telefono numeris, su pirkimu susijusi informacija (pirkimo data, prekės kaina, kiekis, žyma apie užsakymo vykdymo eigą, nuolaidos kodas, užsakymo data, prekės pavadinimas, prekės kodas), mokėjimo informacija, pristatymo duomenys (pasirinktas prekės siuntimo būdas, adresas ir telefono numeris).
  Registruodamiesi patvirtinate sutikimą parduotuvei EMONELA rinkti, tvarkyti ir naudoti Jūsų pateiktus asmens duomenis, būtinus užsakymui persiųsti. Pirkėjai, kurie registruojasi internetinės parduotuvės EMONELA tinklapyje, norėdami užsisakyti ir pirkti prekes, sutinka gauti naujienlaiškius arba elektroniniu paštu siunčiamą mūsų informaciją,

  KAM NAUDOJAMI SURINKTI ASMENS DUOMENYS?

  Užtikriname, kad Jūsų asmeninius duomenis, naudojame sąžiningai ir teisėtu tikslu:
  Jūsų el. pašto adresas skirtas identifikuoti Jus, prisijungiant prie EMONELA internetinės parduotuvės, o Jūsų asmeniniai duomenys, tokie kaip vardas, pavardė, siuntimo adresas, siuntimo būdas ir pan. naudojami apdoroti Jūsų užsakymus ir sėkmingai pristatyti prekes Jūsų nurodytu adresu. Be atskiro sutikimo, šie duomenys nebus naudojami jokiems kitiems tikslams.
  Jei davėte sutikimą jūsų nurodytu el. pašto adresu ar telefonu gauti reklaminius pranešimus, šiuos Jūsų duomenis panaudosime išskirtinių pasiūlymų, naujienlaiškių siuntimui bei atsakyti į Jūsų pateiktus klausimus ar komentarus. Naujienlaiškių ir reklaminių SMS gavimo nustatymus bet kada visiškai paprastai galite pakeisti savo profilyje.
  EMONELA naudoja slapukus, kad galėtų suteikti reikiamą funkcionalumą ir atpažinti Jus kitose paslaugose ir įrenginiuose. Slapukai, kuriuos bet kada galite išjungti, skirti kaupti ir analizuoti pirkėjų lankomumo statistiką ir vartotojų elgseną, pateikti tinkamas rekomendacijas. Sprendimas, ar leisti naudoti slapukus, ar ne, išskyrus būtinus (kad jūsų naršyklėje ar įrenginyje veiktų tiksliai), yra visiškai Jūsų rankose. Jei svetainėje apačioje rodomame pranešime, kad mūsų interneto svetainėje naudojami slapukai, esate pažymėję „Sutinku“ ties Slapukų naudojimo taisyklėmis arba naršote toliau neatsisakę slapukų leidžiate mums spręsti, kad sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos valdyti galite sužinoti skiltyje SLAPUKAI.

  SU KUO DALINAMĖS INFOFMACIJA?

  Jūsų asmeniniai duomenys pas mus yra saugūs. Tačiau, kad parduotuvės EMONELA veikla vyktų ir Jus visuomet pasiektų užsakyta prekė, privalome kai kuriais Jūsų duomenimis pasidalinti su duomenų tvarkytojais pagal veiklos sritį. Pavyzdžiui, bankus, su kuriais bendradarbiaujame, pasiekia informacija apie užsakytą prekę ir sumą kurią reikia apmokėti, kai perkate naudodamiesi savo mokėjimo kortele - Jūsų mokėjimo kortelės informacija, kurjerių tarnybos gauna informaciją kokiu adresu prekę pristatyti, bei telefono numerį, kuriuo galėtų su Jumis susisiekti, kad informuotų apie pristatytą prekę.
  Atsakydami į teismo arba valstybės institucijų prašymus, tik ta apimtimi, kiek tai būtina siekiant tinkamai vykdyti galiojančius teisės aktus arba teismo nutartį/ liudijimą.
  Kitiems tretiesiems asmenims Jūsų sutikimu, kuris gali būti gautas dėl konkretaus atvejo.
  Užtikriname, kad duomenų tvarkytojus renkamės atsakingai, ir tik tokius, kurie suteikia pakankamų garantijų, kad duomenų tvarkymas atitiks BDAR (https://www.ada.lt/go.php/Asmens-duomenu-apsaugos-reforma641) reikalavimus, įskaitant tvarkymo saugumą.

  KAIP SAUGOME ASMENS DUOMENIS?

  Mes saugome Jūsų informaciją tokią ir tik tiek, kiek tai susiję su Jūsų užsakymų vykdymu bei šioje Privatumo politikoje ir asmens duomenų apsaugos nuostatose nurodytų tikslų įgyvendinimu. Tai taip pat taikoma visiems, su kuriais dalijamės Jūsų informacija ir kurie teikia paslaugas mūsų vardu.

  KOKIOS YRA JŪSŲ TEISĖS?

  Jūs turite teisę sužinoti, kokius Jūsų asmeninius duomenis esame sukaupę, iš kur ir kokiu būdu asmens duomenys yra surinkti bei kokiu pagrindu mes juos tvarkome.
  Jūs turite teisę kreiptis į mus su prašymu pataisyti savo asmens duomenis, sustabdyti jų tvarkymą, atšaukti savo duotą sutikimą rinkti ir tvarkyti Jūsų pateiktus asmens duomenis, sunaikinti juos, jeigu duomenys yra neteisingi, nepilni arba netikslūs, arba jeigu jie daugiau nebereikalingi tiems tikslams, kuriems buvo surinkti. Tokiu atveju Jūs turėtumėte pateikti prašymą, kurį gavę mes patikrinsime pateiktą informaciją ir imsimės reikalingų veiksmų. Mums labai svarbu, kad mūsų turimi Jūsų asmens duomenys būtų tikslūs.
  Jūs turite teisę kreiptis į mus su prašymu sunaikinti asmens duomenis ar sustabdyti tokių asmens duomenų tvarkymo veiksmus, nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys, kai šie duomenys tvarkomi ar ketinami tvarkyti aukščiau nurodytais tikslais arba dėl teisėto intereso, kurio siekia arba trečiasis asmuo, kuriam teikiami asmens duomenys.
  Savo teisėmis galite pasinaudoti tiesiogiai kreipdamiesi el. paštu mb.emonela.lt

  SOCIALINIAI TINKLAI

  Visą informaciją, kurią mums pateikiate socialinės žiniasklaidos priemonėmis (įskaitant pranešimus, laukelių „Like“ ir „Follow“ naudojimą, bei kitą komunikaciją), kontroliuoja socialinio tinklo valdytojas.
  Interneto parduotuvės EMONELA tinklapyje pateikiamos nuorodos į mūsų paskyras socialiniuose tinkluose. Šiuo metu turime paskyrą tinkle „Facebook“, kurio privatumo pranešimas yra pateikiamas adresu: https://www.facebook.com/privacy/explanation;
  Rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių privatumo pranešimus ir tiesiogiai susisiekti su paslaugų teikėjais, jei Jums kyla bet kokių klausimų dėl to, kaip jie naudoja Jūsų asmens duomenis. Sužinoti, kaip pasiekti ir ištrinti renkamą informaciją, galite apsilankę „Facebook“ nustatymuose.

 • DIDELI DYDŽIAI- pėdkelnės

  Didelių dydžių pėdkelnės už gerą kainą! Ieškote didelių ar didesnių dydžių pėdkelnių bei apatinio trikotažo? Maloniai kviečiame apsilankyti www.emonela.lt - čia didelių ir didesnių dydžių pėdkelnės DANA už gerą kainą! Taip pat rasite maudymosi kostiumėlių, kelnaičių, liemenėlių, chalatų,  pižamų, naktinių, didelių rankšluosčių, palaidinių, kelnių, tamprių-leggins, puikių megztų vienetinių gaminių - liemenių, kojinių, pirštinių, riešinių, šalikų, kepurių, bus galima prisiderinti  papuošalus ar šalikėlį, skarą, skraistę ar pasirinkti mielų smulkmentų namų patogumui ir jaukumui. Prekės skirtos moterims ir vyrms.  Dažnai skelbiamas nuolaidos kodas, akcija, mažesnė kaina, išparduodamos prekės pigiau.  Pasirinkta prekė puikiai gali tapti gera dovana už nedidelę kainą. Užsakymai siunčiami paštomatais ir paštu. Užsakymai nuo 42 Eur vertės - siunčiami nemokamai.