NAUDINGI PATARIMAI. Ką daryti, kad kvepalų aromatas išliktų ilgiau?

NAUDINGI PATARIMAI. Ką daryti, kad kvepalų aromatas išliktų ilgiau?

Ne kartą girdėjau moteris ir merginas čiauškant, kad "Ryte pasipurškiau mėgstamais kvepalais, bet pati nieko neužuodžiu, greit išgaruoja". Na, kad pati nejaučiate, tai dar nebūtinai Jūsų pasirinktų kvepalų dvelksmo neužuodžia kiti:) Tačiau klausimas išties aktualus - ar galima ilgiau išlaikyti kvepalų intensyvumą, kad malonus aromatas lydėtų Jus nuo ryto iki vakaro? Taip, tai įmanoma. Štai keletas paprastų patarimų. 

Pirmiausia, patartina rūpintis savo oda ir jos drėkinimu, nes oda, kuriai netrūksta drėgmės, kvepalų ar tualetinio vandens aromatus išsaugo kur kas ilgiau nei sausa oda. Taip pat rekomenduojama vietoje tualetinio vandens verčiau naudoti kvapųjį vandenį, kurio sudėtyje yra daugiau aliejų, dėl to aromatas išlieka ilgiau. Kvėpinkitės iškart po karšto dušo, kol drėgna oda ir atviros poros sulaiko kvapą ilgesniam laikui. Pasirūpinkite, kad Jūsų naudojama dušo želė būtų to paties aromato kaip ir Jūsų pasirinkti kvepaliukai. Likęs dušo želė kvapas ant švarios odos bus puikus švelniai kvepiantis pagrindas likusiems kosmetikos gaminiams, kuriuos panaudosite tądien.

Jei norite kvepėti visą dieną - pakvėpinkite plaukus. Taip aromatas išliks ilgiau. Pakvėpinkite riešus, tačiau klystate, jei pakvėpinusios juos trinate - riešų trynimas vienas į kitą tik dar labiau sutrumpina aromato jutimo trukmę. Leiskite kvepalams išdžiūti natūraliai. Na, o jeigu panaudosite kartu ir švelnų, švara kvepiantį dezodorantą, užsitikrinsite gaivų kvapą ne tik dieną, bet ir nakties metu.

Dar ketelas smulkmenų. Kvapai, kurių sudėtyje labiau dominuoja medienos kvapo natos, išsilaiko žymiai ilgiau, nei citrusų kvapai. Pastarieji iškvapai išblėsta žymiai greičiau. Svarbus patarimas: nelaikykite kvepalų buteliuko vonios patalpoje ar kambaryje ant palangės, nes šviesos ir karščio paveikti bei dėl drėgmės, laikui bėgant, kvepatai gali įgyti netgi pelėsio kvapą. Tad, patartina surasti savo mieliems kvepalams kur kas vėsesnę ir sausesnę vietelę.