Šiek tiek apie mus

 • Esame nedidelė keleto šeimos narių parduotuvėlė. Pavadinimas EMONELA sudarytas, jungiant dukrelių vardus, o paveikslelis-logotipas dukrelių, labai mylinčių katinėlius, prašymu. Mintis sukurti šią parduotuvę atsirado mažame šeimos ratelyje, jaukiai vakarojant prie arbatos puodelio.
  Mūsų tikslas - surasti ir pateikti Jums kuo daugiau įvairaus asortimento, didesnio bei didelio dydžio drabužių, kuriuos papildomai išmatuosime rankomis ir   nurodysime matmenis šalia etiketėje pateikto drabužio dydžio. Tokią veiklos sritį pasirinkome todėl, kad patyrėme patys, kaip sunku rasti didelio dydžio drabužių,   kurie būtų ne tik didesni, bet ir gražūs, bei nelabai brangūs. Mažesnių dydžių yra apstu visose parduotuvėse, todėl jais prekiauti nežadame. Nebent, mus taip pat   bus suklaidinęs etiketėje nurodytas gausus iksiukų skaičius, o išmatuotas drabužis pasirodys besantis mažesnis. Na, tuomet tai gali būti, kad vieną kitą  mažesnio dydžio drabužėlį rasite ir čia, bet matmenis jau būsime patikrinę mes!
  Šiuo metu, kol žengiame pirmuosius žingsnelius, veiklą pradedame tik moteriškų drabužių asorimentu, bet vėliau būtinai pasirūpinsime mūsų šauniais Vyrais.
  Be drabužėlių, parduotuvė Jums siūlo šiek tiek papuošalų, rankinių, kosmetinių bei kitų patogių, gražių aksesuarų ar smulkmenų. Arrimiausiu metu numatoma atverti Rankdarbių skyrelį, kuriame puikuosis kepures, šalikai,  liepenes ar megztos palaidines.  Darbai vienetiniai , o kainan normali. Jeigu kam nors prireiks tam tikro dydžio drabužėlio, kurio nėra, galima užsisakyti, kad būtų numegztas. 

  Nepamirštame, kad kiekvienas mūsų kasdien bent truputėlį virtuvėje šeimininkauja, tad vienas kitas, mūsų išbandytas patogus daikčiukas buičiai palengvinti, taip pat atsiras ir čia.
  Visą veiklą vykdysime tik internetu. Mus rasti taip pat galite ir facebooke, tačiau pati tiksliausia informacija apie prekes bei jų kiekius ir paprastesnis prekių užsakymo procesas bus naudojantis tinklapiu www.emonela.lt.

  Ačiū, kad apsilankėte mūsų tinklapyje, visuomet lauksime Jūsų sugrįžtant ir būsime labai dėkingi, jei paspausite PATINKA, taip padėdami mums tapti nors truputėlį žinomesniais. 

  Pagarbiai Jūsų, EMONELA administracija