KAI PRIREIKIA KO NORS DIDESNIO...

Pavasaris. Nors šaltas, žvarbus, bet, visdėlto, PAVASARIS! Atsinaujinimo ir šviesos metas. Kaip bebūtų, gerai nuteikia gaivus oras, šviesūs rytai ir žaluma besiskleidžiantis gamtos atbudimas.   

PRISISTATYMAS KLIENTAMS

EMONELA   - jauku ir miela

Esame didesnio  ir didelio dydžio  drabužių  bei moteriškų DaNa didelių dydžių  pėdkelnių prduotuvė. Mielai kviečiame apsilankyti ir ne kartą mus aplankyti, kai norėsite pasipuošti ar ieškosite dovanos.

NAUDINGI PATARIMAI. Ką daryti, kad kvepalų aromatas išliktų ilgiau?

Ne kartą girdėjau moteris ir merginas čiauškant, kad "Ryte pasipurškiau mėgstamais kvepalais, bet pati nieko neužuodžiu, greit išgaruoja". Na, kad pati nejaučiate, tai dar nebūtinai Jūsų pasirinktų kvepalų dvelksmo neužuodžia kiti:) Tačiau klausimas išties aktualus - ar galima ilgiau išlaikyti kvepalų intensyvumą, kad malonus aromatas lydėtų Jus nuo ryto iki vakaro? Taip, tai įmanoma. Štai keletas paprastų patarimų. 

NAUDINGI PATARIMAI. Kaip ir kada plauti rankas?

Kuo dažniau, tuo geriau! Švarios rankos - vienas iš paprasčiausių būdų išvengti užkrečiamųjų ligų. Plauti rankas – būtina! Per nešvarias rankas į žmogaus organizmą gali patekti daugybė įvairių ligų sukėlėjų. Dėl higienos nesilaikymo ir prastai nuplautų rankų, didėja rizika rizika susirgti hepatitu A, gripu ar kitomis viršutinių kvėpavimo takų ligomis, dizenterija, difterija, raudonuke, skarlatina, vėjaraupiais, tymais ir kitomis infekcinėmis ligomis. 

NAUDINGI PATARIMAI. Kaip puoselėti sausą odą?

Odos sausumą lemia daugelis priežasčių, tačiau galima pabandyti tai kontroliuoti. Keletą patarimų, kaip atvėsus orams padėti savo odai, rasite čia.